1. Kohaletoimetamine

1) Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib veebipood AABOUTIQUE tellimuse  1-3 tööpäeva jooksul ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele. v.a tooted, mille tarneaeg on kuni 14 päeva, vastav info on toote juures olemas, kui ei peaks olema kohe laos!

2) E-poe veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Veebipoe pangakontole.
3) Kui klient ei ole alates tellimuse vormistamisest järgmise päeva lõunaks 13:00 makset sooritanud, kuulub tellimus tühistamisele. (va  soome )
4) Veebipood ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood ei saanud mõjutada ega ette näha.

5) A&A Boutique e-poodi  EI KUULU TAGASTAMISELE  toode, mille küljest sildid  eemaldatud  ja on tuvastatavad  ning silmaga nähtavad kasutusjäljed (samuti parfüüm jäljed/lõhn) !

2. Tellimuse vormistamine

1) Lisage soovitud tooted ostukorvi.
2) Tellimuse vormistamiseks vajutage kõigepealt ostukorvis lingile
3) Järgnevalt tehke valik, kas soovite tellimuse sooritada ühekordselt või püsikliendina (kui veebipoes on selline jaotus) ja valige teile sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Vajutage edasi toimetamiseks lingile „Mine Kassasse“
4) Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, vajutage lingile „Esita Tellimus“. Seejärel kuvatakse ekraanile arve, mille saate tasuda pangaülekande kaudu või teiste makselahenduste abil.
5) Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.
6) Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R 12.00−17.00). Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 17:00, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval.

 

3. Intellektuaalne omand

3.1. A&A Boutiquele kuuluvad kõik autoriõigused Veebisaidile ja selle koosseisus olevatele teostele, sealhulgas  graafilisele kujundusele.

3.2. Kasutajal ja teistel isikutel ei ole ilma A&A Boutique  eelneva kirjaliku nõusolekuta õigust Veebisaiti ja selle koostisosi mistahes viisil reprodutseerida (kopeerida), levitada  jms viisil kasutada.

6.3. Kasutaja või muu isiku poolt Veebisaidi või selle koosseisu kuuluvate teoste ilma A&A Boutique eelneva nõusolekuta kasutamine või neile viitamine on õigusvastane ja toob endaga kaasa seaduses ettenähtud vastutuse.

 

 

Translate »
error: Pildi kopeerimine keelatud !